• TurkishEnglishGermany

HİZMET PAKETLERİ

KAT KARŞILIĞI PROJELER SİPARİŞ VER

  Yılların birikimi olan bir arsanız ya da eviniz var ve artık değerlendirip bir müteahhit ile anlaşmak istiyorsunuz. Haklı olarak sizin için en doğru olan koşulları sağlayıp sağlamadığınız konusunda emin olmak istiyorsunuz.

  iletisim@ozyildiriminsaat.net adresine mail atarak İstanbul’daki arsanızı satmak için ya da kat karşılığı inşaat yaptırmak için Öz Yıldırım’ dan bir teklif talebinde bulunabilirsiniz.

   

ALIŞVERİŞ VE İŞ MERKEZİ SİPARİŞ VER

  Kuruluşumuzdan bu yana pek çok projenin altına gururla attığımız her “Öz Yıldırım” imzası, sizlerin sayesinde ve sizlerle büyüyen bu ailenin “mutluluğa” attığı birer imza olarak şehrin sillüetindeki yerini aldı.

  Yaptığımız birçok proje’nin yanı sıra ; yeni başlayacak olan iş merkezi, ticari alan, konut projeleri ile sizlerin mutluluğu için çalışmaya devam ediyoruz.

   

TOPLU KONUT PROJELERİ SİPARİŞ VER

  Öz Yıldırım İnşaat referanslar aracılığı ile ilerlemenin, büyümenin son derece farkında olan bir firmadır. Bugün sektörde yaşanan pek çok kötü örneğin yapılan kat karşılığı projede fazlasıyla kar amaçlı, çıkar amaçlı düşünülmesinden kaynaklandığı görülmektedir. Öz Yıldırım İnşaat birlikte proje yaptığı arsa – bina sahiplerini birer iş ortağı olarak görmektedir

   

KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJELERİ SİPARİŞ VER

  Öz Yıldırım İnşaat prensip olarak bir kat karşılığı projeye %100 finansman sağlamadan başlamamaktadır. Yani hiç daire satılmasa da projeyi bitirecek durumda olmaktadır. Bu sayede hiç temenni edilmiyor olsa da herhangi bir finansal krizin projenin durmasına sebep olmasının önüne geçilmiş olmaktadır.